KARIERA


Jak pracujemy

Priorytetem działalności firmy Harsco Metals Polska Sp. z o.o. jest zapewnienie profesjonalnej obsługi wszystkich klientów oraz świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Działania te mogą być zrealizowane jedynie w oparciu o kompetentną, zdolną i odpowiedzialną kadrę.

Nasze wartości

Kodeks Postępowania (Code of Conduct) jest instrumentem niezbędnym w codziennej pracy w Harsco Metals Polska Sp. z o.o. Określa podstawowe reguły dotyczące odpowiedzialności społecznej, odpowiedniego zachowania w miejscu pracy, dozwolonych i niedozwolonych praktyk biznesowych oraz finansów, mediów i korzystania z technologii. Jako firma odpowiedzialna społecznie promujemy dobre wzorce, stale działając z poszanowaniem zasad etycznych i moralnych, traktując wszystkich klientów i pracowników z należytym szacunkiem i zaufaniem.

Co zapewniamy

Wszystkim osobom zatrudnionym w naszej firmie zapewniamy miłą atmosferę pracy i stabilne warunki zatrudnienia, licząc na długoterminową współpracę. Ponieważ rozwój firmy uzależniony jest od rozwoju jej zasobów ludzkich, zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych. Naszym pracownikom proponujemy również korzystne warunki ubezpieczenia na życie oraz wiele innych korzyści, wynikających z przynależności do zespołu pracowniczego.

 

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej kadry, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy:

arrow  Operator ładowarki – szczegóły ofert


 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Harsco Metals&Minerals 2015
druk-cyfrowy.com.pl